Menu

Korisne aplikacije
Korisne aplikacije

Potpuno besplatni lektirni naslovi, u različitim formatima za čitanje. Portal E-lektire nastao je u sklopu pilot projekta e-Škole. Želja je učenicima besplatno ponuditi lektire putem novih, digitalnih medija. Sretno s čitanjem!

Office 365 za škole. Svojim AAI@EduHR korisničkim računom prijavite se na Office365 i imajte kompletan Office u web pregledniku (Word, Powerpoint, Excel).

Ilustracija Office365

Aplikacija Sway može se pronaći na Office365 on-line servisu. Odlična je za kreiranje bogatog, internetskog sadržaja. U nekoliko klikova napravite sebi malu web stranicu i podijelite je sa ostalim kolegama.

Sway aplikacija

Ako trebate napraviti plakat, brošuru ili letak, svakako pogledajte Canva alat. S njim možete složiti oku ugodne grafičke materijale koje možete potom tiskati ili u vidu fotografije, digitalno podijeliti s onima kojima treba vaša informacija.

Aplikacija Canva

Mrežni program Bubbl us služi za kreiranje mentalnih mapa. Vrlo jednostavan i praktičan alat za korištenje.

Program Bubbl us
Zatvori (X)

Važno!

Novosti o državnoj maturi: https://www.gimnazijapula.hr/drzavna-matura/ | Upute za virtualnu nastavu: Link na upute

Nastavni plan Gimnazije Pula

Gimnazija Pula

 

NASTAVNI PREDMETIOpćaOpća (odjel za sportaše)Jezična1Prirodoslovno-matematička2
razredrazredrazredrazred
 1.2.3.4.1.2.3.4.1.2.3.4.1.2.3.4.
Hrvatski jezik4444444444444444
I.strani jezik3333333344443333
II.strani jezik222222224333
Latinski jezik22222222
Glazbena umjetnost11111111111111
Likovna umjetnost11111111111111
Psihologija111121
Logika1111
Filozofija2222
Sociologija2221
Povijest2223222322222222
Zemljopis2222222222122222
Matematika4433443333335566
Fizika2222222222223333
Kemija2222222222222222
Biologija2222222222222222
Informatika2223333
Politika i gospodarstvo1111
Tjelesna i zdravstvena kultura2222222222222222
Vjeronauk/Etika1111111111111111
Izborna nastava222222
UKUPNO32333333323333333233333233333333