Menu

Korisne aplikacije
Korisne aplikacije

Potpuno besplatni lektirni naslovi, u različitim formatima za čitanje. Portal E-lektire nastao je u sklopu pilot projekta e-Škole. Želja je učenicima besplatno ponuditi lektire putem novih, digitalnih medija. Sretno s čitanjem!

Office 365 za škole. Svojim AAI@EduHR korisničkim računom prijavite se na Office365 i imajte kompletan Office u web pregledniku (Word, Powerpoint, Excel).

Ilustracija Office365

Aplikacija Sway može se pronaći na Office365 on-line servisu. Odlična je za kreiranje bogatog, internetskog sadržaja. U nekoliko klikova napravite sebi malu web stranicu i podijelite je sa ostalim kolegama.

Sway aplikacija

Ako trebate napraviti plakat, brošuru ili letak, svakako pogledajte Canva alat. S njim možete složiti oku ugodne grafičke materijale koje možete potom tiskati ili u vidu fotografije, digitalno podijeliti s onima kojima treba vaša informacija.

Aplikacija Canva

Mrežni program Bubbl us služi za kreiranje mentalnih mapa. Vrlo jednostavan i praktičan alat za korištenje.

Program Bubbl us

Rezultati 3. kola nacionalne kviz lige

Autor: Eva Grujić

Datum: 17.11.2023.

Kategorija: Natjecanja, Obavijesti


16.11.2023. održano je 3. kolo nacionalne kviz lige.

Rezultati:

 1. Mrvice: 21,7
 2. Matematički lavovi: 21,3
 3. Ča ne misliš: 19,9
 4. BORNICE!!!: 18,7
 5. Pentagon: 18,5
 6. Autići: 18,4
 7. M.I.R.: 17,8
 8. Centurijoni: 16, The Other direction: 16
 9. Oksimoron: 15,5
 10. Plazmodezmije: 14,9
 11. Drmex: 14
 12. W:12,8
 13. Koale: 8,9

Dobro smo se zabavili i natjecali u odličnom raspoloženju.

Profesori proktori: Eva Grujić, Sanja Vlačić i Ivan Popčević

Klikni i podijeli

Istaknuto

Aplikacija Škola na dlanu služi učenicima i profesorima Gimnazije Pula za brzo primanje informacija (promjene u rasporedu), generiranja suglasnosti itd. Aplikaciju su napravili učenici Gimnazije Pula.