Novosti o državnoj maturi: https://www.gimnazijapula.hr/drzavna-matura/ | Upute za virtualnu nastavu: Link na upute

državna matura

OBAVIJEST MATURANTIMA

Po preporuci Ncvvo-a prigovori na rezultate DM odradit će se online, a ne u školi. Molim sve maturante koji budu željeli uložiti prigovor da mi se jave preko Teamsa jer će morati popuniti obrazac prigovora. Obrazac ću svakom maturantu objaviti u Teamsu. Možete me kontaktirati i na 091 5330926.

Prigovori se ulažu nakon objave rezultata DM do srijede, 15.07. u  12.00 sati.

Objava rezultata DM i prigovori

Rezultati ispita državne mature bit će objavljeni u ponedjeljak, 13.07. u 12.00 sati. Rok za prigovore je 15.07. u 12.00 sati. Maturanti koji žele uložiti prigovor mogu to učiniti dolaskom u školu kod ispitnog koordinatora u sljedećim terminima:

Utorak, 14.07. od 8.00 do 14.00

Srijeda, 15.07. od 8.00 do 12.00

AŽURIRANO – Kalendar i vremenik polaganja ispita državne mature u šk. godini 2019./2020.- ljetni rok

Objavljen je NOVI Kalendar i vremenik polaganja ispita državne mature u šk.godini 2019./2020.- ljetni rok. Kalendar možete vidjeti na linku: https://www.ncvvo.hr/kalendar-i-vremenik-polaganja-ispita-drzavne-mature-u-sk-god-2019-2020-ljetni-rok-novo/

NOVA DIGITALNA PLATFORMA „U CENTRU MATURE

Nova digitalna platforma „U Centru mature“ objedinjava višegodišnje znanje i iskustvo Nacionalnog centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja u pripremi i vrednovanju ispita državne mature.

Pripremljeni digitalni materijali prvenstveno su namijenjeni maturantima i nastavnicima te izravno pomažu učenju, razumijevanju vrednovanja i ostvarivanju dobrih ishoda na državnoj maturi u trenutačnim okolnostima odvijanja nastave na daljinu.

Trenutno su objavljeni digitalni materijali iz Hrvatskog jezika, Matematike, Povijesti i Psihologije, a uskoro slijedi objava i za druge predmete.

Više informacija o digitalnim materijalima i smjernicama možete pronaći na linku: https://www.ncvvo.hr/drzavna-matura-i-provedeni-ispiti/u-centru-mature/

NOVOST – COVID-19

Poštovani maturanti i maturantice,

U vremenu smo drugačijega načina rada od onoga na koji smo svi navikli pa se moramo prilagoditi. Kako je ovo vrijeme odjava, promjena i naknadnih prijava ispita (rok: 9.05.2020.) maturantima je omogućeno da za odjave, promjene i naknadne prijave ne dolaze u školu.

Svi obrasci su objavljeni u word formatu pa ćete ih preuzeti i popuniti na računalu te popunjene poslati ispitnoj koordinatorici na mail: tatjanaglavas4@gmail.com.

Za naknadne prijave ispita i za promjenu razine ispita treba se navesti opravdani razlog dok za odjavu izbornog predmeta navođenje opravdanog razloga nije potrebno.

Učenici koji bi naknadno prijavljivali ispite ili mijenjali razine te svi koji imaju pitanja vezana za državnu maturu mogu mi se javiti na telefon 091 533 0926.

Obrasci

DRŽAVNA MATURA 2019./2020.

Studeni 2019. –  svaki maturant dobit će na svoj mobitel PIN i TAN kako bi mogao pristupiti Nispvu bazi ( www.postani-student.hr )

• provjera i verifikacija osobnih podataka i ocjena za I, II i III razred