Trećim osobama nije dozvoljen ulazak u školu bez prethodne najave na telefon 212-144. Obavezno nošenje maske!

državna matura

Studeni 2020. –  svaki maturant dobit će na svoj mobitel PIN i TAN

kako bi mogao pristupiti Nispvu bazi

( www.postani-student.hr )

• provjera i verifikacija osobnih podataka i ocjena za I, II i III razred

1.prosinca 2020.- 15.veljače 2021. – prijava ispita državne mature

– Obavezni predmeti: hrvatski jezik A ili B razina

strani jezik A ili B razina

matematika A ili B razina

• Izborni predmeti: svi na A razini, moguće prijaviti najviše 6 izbornih predmeta ( ncvvo.hr )

1.veljače 2021?.- srpanj 2021. – prijava studijskih programa. Na listi

može biti 10 studijskih programa i ta se lista može

mijenjati do srpnja

Prilagodba ispitne tehnologije

15.02. – početak svibnja 2021.   –  naknadna prijava ispita, promjena razine ispita

15.02. – početak svibnja 2021 – odjava izbornih predmeta

1.lipnja – 25.lipnja 2021. – polaganje ispita DM

OBJAVA REZULTATA: 13. 07. 2021.

ROK ZA PRIGOVORE: 15. 07. 2021.

KONAČNA OBJAVA REZULTATA: 20. 07. 2021.

PODJELA SVJEDODŽBA: 22. 07. 2021.

Ispitni koordinator za DM: Tatjana Glavaš-Maras

Petak:   9.00 – 14.00 u školi

Bilo koji dan u Teamsu; informacije o DM na oglasnoj ploči i na web stranici škole

mail: tatjana.glavas-maras@skole.hr