Oglasi za posao

FRATARSKI d.o.o. za nautički turizam, ugostiteljstvo, trgovinu i turistička agencija
OIB: 89399497099, Pula, Ulica Velog Jože 3
Potreban broj učenika/ca: 4

Radno mjesto (vrsta posla): konobar/ica, servir/ka, pomoćni radnik/ca u kuhinji

Mjesto rada: Buffet „Bunarina“, Verudela 5

Radno vrijeme: 8-15 i 15-22

Naknada po satu / plaća: 30,00 kn/sat

Smještaj, prehrana, trošak puta (za rad izvan Pule): NE

Način i kontakt za prijavu učenika:

Danijel Matanović, voditelj ugostiteljstva, mob: 091/2479-041,e-mail:
caffebar.bunarina@gmail.com

Kontakt za Učenički servis (osoba, tel./e-mail):

Danijel Matanović, voditelj ugostiteljstva, mob: 091/2479-041, e-mail:
caffebar.bunarina@gmail.com