Menu

Korisne aplikacije
Korisne aplikacije

Potpuno besplatni lektirni naslovi, u različitim formatima za čitanje. Portal E-lektire nastao je u sklopu pilot projekta e-Škole. Želja je učenicima besplatno ponuditi lektire putem novih, digitalnih medija. Sretno s čitanjem!

Office 365 za škole. Svojim AAI@EduHR korisničkim računom prijavite se na Office365 i imajte kompletan Office u web pregledniku (Word, Powerpoint, Excel).

Ilustracija Office365

Aplikacija Sway može se pronaći na Office365 on-line servisu. Odlična je za kreiranje bogatog, internetskog sadržaja. U nekoliko klikova napravite sebi malu web stranicu i podijelite je sa ostalim kolegama.

Sway aplikacija

Ako trebate napraviti plakat, brošuru ili letak, svakako pogledajte Canva alat. S njim možete složiti oku ugodne grafičke materijale koje možete potom tiskati ili u vidu fotografije, digitalno podijeliti s onima kojima treba vaša informacija.

Aplikacija Canva

Mrežni program Bubbl us služi za kreiranje mentalnih mapa. Vrlo jednostavan i praktičan alat za korištenje.

Program Bubbl us

Rezultati 6.kola Nacionalne kviz lige

Autor: Eva Grujić

Datum: 19.01.2024.

Kategorija: Natjecanja, Obavijesti


6. kolo održano je 18.siječnja 2024. u trajanju od 20.15-21.00.

Ekipe su se zabavile, educirale, družile i postigle ove rezultate:

1. Ča ne misliš?:  18,6
2. Autići : 17,4
3. Mrvice:  17,2
4. Matematički lavovi:  17
5. BORNICE!!!:  16,2
6. Lovci:  15,2
7. Pentagon:  13,5
8. The other direction:  12,9
8. M.I.R.:  12,9
9. Centurijoni:  12,7
10. Koale:  11,5
11. W: 10,1
12. Oksimoron: 9,2
13. Plazmodezmije: 7

Čestitke svima do ponovnog druženja!

Klikni i podijeli

Istaknuto

Aplikacija Škola na dlanu služi učenicima i profesorima Gimnazije Pula za brzo primanje informacija (promjene u rasporedu), generiranja suglasnosti itd. Aplikaciju su napravili učenici Gimnazije Pula.