Menu

Korisne aplikacije
Korisne aplikacije

Potpuno besplatni lektirni naslovi, u različitim formatima za čitanje. Portal E-lektire nastao je u sklopu pilot projekta e-Škole. Želja je učenicima besplatno ponuditi lektire putem novih, digitalnih medija. Sretno s čitanjem!

Office 365 za škole. Svojim AAI@EduHR korisničkim računom prijavite se na Office365 i imajte kompletan Office u web pregledniku (Word, Powerpoint, Excel).

Ilustracija Office365

Aplikacija Sway može se pronaći na Office365 on-line servisu. Odlična je za kreiranje bogatog, internetskog sadržaja. U nekoliko klikova napravite sebi malu web stranicu i podijelite je sa ostalim kolegama.

Sway aplikacija

Ako trebate napraviti plakat, brošuru ili letak, svakako pogledajte Canva alat. S njim možete složiti oku ugodne grafičke materijale koje možete potom tiskati ili u vidu fotografije, digitalno podijeliti s onima kojima treba vaša informacija.

Aplikacija Canva

Mrežni program Bubbl us služi za kreiranje mentalnih mapa. Vrlo jednostavan i praktičan alat za korištenje.

Program Bubbl us

Rezultati 7.kola nacionalne kviz lige

Autor: Eva Grujić

Datum: 02.02.2024.

Kategorija: Natjecanja, Obavijesti


7.kolo nacionalne kviz lige je održano 01.02.2024.

Rezultati su sljedeći:

 1. Autići: 19,5
 2. Matematički lavovi:17,9
 3. Drmex: 16,7
 4. Mrvice:19
 5. Lovci: 15.1
 6. Centurijoni: 14,6
 7. BORNICE!!!: 14,5
 8. Ča ne misliš?:14,4
 9. Koale: 13,5
 10. Pentagon:13.1
 11. The other direction:12,9
 12. Oksimoron: 12,8
 13. Plazmodezmije:!2,5
 14. W, M.I.R.:11,5

Čestitke svima i družimo se opet za dva tjedna na istom mjestu u isto vrijeme!

Klikni i podijeli

Istaknuto

Aplikacija Škola na dlanu služi učenicima i profesorima Gimnazije Pula za brzo primanje informacija (promjene u rasporedu), generiranja suglasnosti itd. Aplikaciju su napravili učenici Gimnazije Pula.