Menu

Korisne aplikacije
Korisne aplikacije

Potpuno besplatni lektirni naslovi, u različitim formatima za čitanje. Portal E-lektire nastao je u sklopu pilot projekta e-Škole. Želja je učenicima besplatno ponuditi lektire putem novih, digitalnih medija. Sretno s čitanjem!

Office 365 za škole. Svojim AAI@EduHR korisničkim računom prijavite se na Office365 i imajte kompletan Office u web pregledniku (Word, Powerpoint, Excel).

Ilustracija Office365

Aplikacija Sway može se pronaći na Office365 on-line servisu. Odlična je za kreiranje bogatog, internetskog sadržaja. U nekoliko klikova napravite sebi malu web stranicu i podijelite je sa ostalim kolegama.

Sway aplikacija

Ako trebate napraviti plakat, brošuru ili letak, svakako pogledajte Canva alat. S njim možete složiti oku ugodne grafičke materijale koje možete potom tiskati ili u vidu fotografije, digitalno podijeliti s onima kojima treba vaša informacija.

Aplikacija Canva

Mrežni program Bubbl us služi za kreiranje mentalnih mapa. Vrlo jednostavan i praktičan alat za korištenje.

Program Bubbl us

Rezultati 8.kola kviz lige

Autor: Eva Grujić

Datum: 16.02.2024.

Kategorija: Natjecanja, Obavijesti


Došli smo i do zadnjeg, osmog kola kviz lige srednjih škola. Osmo kolo održano je 15.02.2024. u 20.15. Završili smo naša druženja koja su bila svaki drugi četvrtak svečanom podjelom zahvalnica svim timovima koji su bili dio ove priče. Naša škola sudjelovala je sa čak 15 timova, tj. 75 učenika.

Čestitke najboljim timovima: na trećem mjestu tim  Autići (Petra Pulić, Marija Tešija Šeb, Matej Gršković, Lucijan Boljun i Diego Sošić), na drugom mjestu tim Mrvice (Gregor Burić, Antonio Poldrugo, Marin Perković, Vice Kunjašić, Marko Pereša) i pobjednici Matematički lavovi (Mihael Modrušan, Veronika Laković, Lena Šterpin, Luka Puzjak i David Ukota)

Č e s t i t k e!

Rezultati 8.kola:

 1. Mrvice 21,1
 2. Matematički lavovi 20,9
 3. Ča ne misliš? 20
 4. Autići 19,1
 5. Drmex 17,4
 6. BORNICE!!! 16,7
 7. M.I.R., Pentagon 16,7
 8. Centurijoni 15,8
 9. W 15,6
 10. The other direction 15,3
 11. Oksimoron 15,1
 12. Lovci 14,9
 13. Plazmodezmije 14,9
 14. Koale 11,6

 

Klikni i podijeli

Istaknuto

Aplikacija Škola na dlanu služi učenicima i profesorima Gimnazije Pula za brzo primanje informacija (promjene u rasporedu), generiranja suglasnosti itd. Aplikaciju su napravili učenici Gimnazije Pula.