Menu

Korisne aplikacije
Korisne aplikacije

Potpuno besplatni lektirni naslovi, u različitim formatima za čitanje. Portal E-lektire nastao je u sklopu pilot projekta e-Škole. Želja je učenicima besplatno ponuditi lektire putem novih, digitalnih medija. Sretno s čitanjem!

Office 365 za škole. Svojim AAI@EduHR korisničkim računom prijavite se na Office365 i imajte kompletan Office u web pregledniku (Word, Powerpoint, Excel).

Ilustracija Office365

Aplikacija Sway može se pronaći na Office365 on-line servisu. Odlična je za kreiranje bogatog, internetskog sadržaja. U nekoliko klikova napravite sebi malu web stranicu i podijelite je sa ostalim kolegama.

Sway aplikacija

Ako trebate napraviti plakat, brošuru ili letak, svakako pogledajte Canva alat. S njim možete složiti oku ugodne grafičke materijale koje možete potom tiskati ili u vidu fotografije, digitalno podijeliti s onima kojima treba vaša informacija.

Aplikacija Canva

Mrežni program Bubbl us služi za kreiranje mentalnih mapa. Vrlo jednostavan i praktičan alat za korištenje.

Program Bubbl us

Rezultati 2.kola

Autor: Eva Grujić

Datum: 03.11.2023.

Kategorija: Natjecanja, Obavijesti


2. kolo našeg kviza odigralo se 2.11. u 20.15.

Kao i uvijek, zabavili smo se u natjecateljskoj atmosferi.

Rezultati:

1. Centurijoni: 18,7
1. Ča ne misliš: 18,7
2. The other direction: 17,8
3. Mrvice: 17
3. Drmex: 17
4. Matematički lavovi: 16,2
4. BORNICE!!!: 16,2
5. Lovci: 15,8
6. Pentagon: 14,2
7. Oksimoron: 14
8. M.I.R.: 13,9
8. Autići: 13,9
9. Plazmodezmije: 9,4
10.Koale: 8,3

 

 

Klikni i podijeli

Istaknuto

Aplikacija Škola na dlanu služi učenicima i profesorima Gimnazije Pula za brzo primanje informacija (promjene u rasporedu), generiranja suglasnosti itd. Aplikaciju su napravili učenici Gimnazije Pula.