Menu

Korisne aplikacije
Korisne aplikacije

Potpuno besplatni lektirni naslovi, u različitim formatima za čitanje. Portal E-lektire nastao je u sklopu pilot projekta e-Škole. Želja je učenicima besplatno ponuditi lektire putem novih, digitalnih medija. Sretno s čitanjem!

Office 365 za škole. Svojim AAI@EduHR korisničkim računom prijavite se na Office365 i imajte kompletan Office u web pregledniku (Word, Powerpoint, Excel).

Ilustracija Office365

Aplikacija Sway može se pronaći na Office365 on-line servisu. Odlična je za kreiranje bogatog, internetskog sadržaja. U nekoliko klikova napravite sebi malu web stranicu i podijelite je sa ostalim kolegama.

Sway aplikacija

Ako trebate napraviti plakat, brošuru ili letak, svakako pogledajte Canva alat. S njim možete složiti oku ugodne grafičke materijale koje možete potom tiskati ili u vidu fotografije, digitalno podijeliti s onima kojima treba vaša informacija.

Aplikacija Canva

Mrežni program Bubbl us služi za kreiranje mentalnih mapa. Vrlo jednostavan i praktičan alat za korištenje.

Program Bubbl us

Volontiranje u društvenom vrtu

Datum: 19.11.2021.

Kategorija: Eko, Obavijesti


U srijedu 17.11.2021. u 14.30 h učenici naše Gimnazije  krenuli su sa volontiranjem u društvenom vrtu.  Danas su bili dečki iz 3c.

Slijedeću srijedu radimo kompostnu hrpu.

Učenici odrađene volonterske sate mogu upisati  u volontersku knjižicu koju mogu preuzeti u našoj stručnoj službi.

Sa upisanim volonterskim satima  ostvaruju se bodovi bitni :

–  za  ostvarivanje buduće stipendije,

–  za upis na fakultete,

a poželjno je navesti i u budućem životopisu iskustvo stečeno pri volontiranju.

U vrtu smo svaku srijedu od 14.30 do 16. h.

Društveni vrt i urbani vrtovi  nalaze se kod Harvey Normana ili Eurospina.

Ponesite sa sobom vodu (i hranu kome treba) , zamjenske cipele, zaštitne/radne rukavice.

Za vrijedne volontere, imamo i ponešto povrća.

Klikni i podijeli

Istaknuto

Aplikacija Škola na dlanu služi učenicima i profesorima Gimnazije Pula za brzo primanje informacija (promjene u rasporedu), generiranja suglasnosti itd. Aplikaciju su napravili učenici Gimnazije Pula.