Pretraživanje po datumu: 02.03.2022.

Kategorija: Natjecanja, Obavijesti

Održano Međužupanijsko natjecanje iz filozofije i logike

Na Međužupanijskom natjecanju iz filozofije i logike, održanom 1.3. u Buzetu sudjelovali su i učenici naše škole. David Brajković i Lean Osmanović iz 4.b, Nikolina Božunović i Hana Tabaković iz 4.d (mentorica Anica Franjul), te Leon Batel Stojkovski iz 4.g (mentor Alen Tafra) su se natjecali iz filozofije, a Martina Licul (mentor Gorazd Ćosić) iz […]

Kategorija: Maškare, Obavijesti

Ništa mi neće ovaj dan pokvarit..

Turisti, PoPkemoni, Domino djevojka, Spavalice, Zgodne djevojke iz Ib, Radnici , Poslovnjaci, Politička mafija, Mladen iz TBF-a, LjudiĆi u crnom.. svašta nešto i netko, zabave i smijeha nije nedostajalo..

Kategorija: Natjecanja, Obavijesti, Sport

Održano je Županijsko natjecanje u odbojci

Na Županijskom natjecanju u odbojci koje je održano 1. 3. u Bujama, učenice naše Gimnazije osvojile su prvo mjesto. Zahvaljujući odličnom rezultatu kvalificirale su se i na Državno prvenstvo. Želimo puno uspjeha našim učenicama na Državnom prvenstvu.

Autor: Marko Simić