Djevojke Gimnazije Pula druge na gradskom Natjecanju u košarci
U srijedu 10. prosinca 2025. održano je gradsko Natjecanje u košarci na kojem su naše djevojke osvojile drugo mjesto te se tako plasirale na županijsku razinu natjecanja koja će se održati u Poreču sljedeće godine.
Čestitamo!
Sastav djevojaka: Ivona Kolić, Ema Kvatenik, Maya Marie Rojnić, Ajla Džanić, Ana Mišan, Lana Matika, Nika Sponza, Saša Kuzmanović, Lucija Benčik.
