Učenice Gimnazije Pula osvojile 3. mjesto na županijskom Natjecanju u odbojci

Dana 24. 2. 2026. u Pazinu je održano županijsko Natjecanje srednjih škola u odbojci. Naše djevojke osvojile su treće mjesto te tako postigle još jedan izvanredan rezultat.

Čestitamo!

Sastav djevojaka: Nina Rojnić, Dea Sokolović, Anika Kontošić, Paola Percan, Maya Marie Rojnić, Deni Stanić, Riana Radola, Lorna Tomišić, Mia Herceg, Matea Battistutta, Nika Mandarić, Vita Chiavalon