Učenici Gimnazije Pula plasirali se na državno Natjecanje u odbojci

Dana 26. 2. 2026. u Pazinu je održano županijsko Natjecanje u odbojci za dečke. Naši mladići osvojili su prvo mjesto pobjedivši u finalu kolege iz Škole za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu Pula rezultatom 2:0 te se tako plasirali na državnu razinu natjecnaja.

Čestitamo!

Sastav mladića: Karlo Krčelić, Patrik Pavlić, Piero Brumnić, Timor Gračanin Broz, Rafael Terlević, Lovro Milat, Bojan Pašić, Petar Šimunić, Andreas Lanča, Maro Koroman, Bartol Pekica, Erik Klobučić