Pretraživanje po datumu: 12.04.2022.

Poziv na državno natjecanje iz matematike

Učenici Kim Radešić (1.g), Marin Perković (2.g) i Vid Šarić (2.g) pozvani su na državno natjecanje iz matematike koje će se održati od 10. do 12. svibnja u Vodicama. Svim našim učenicima želimo puno uspjeha!

Datum: 12.04.2022.

Kategorija: Natjecanja, Obavijesti

Kim Radešić osvojila prvo mjesto na državnom natjecanju iz kemije

Na državno natjecanje iz kemije, koje se ove godine održalo u Vinkovcima, kvalificirala se i naša učenica 1. g razreda Kim Radešić. Kim je u kategoriji prvih razreda srednje škole osvojila prvo mjesto i tako postala najbolja učenica iz kemije. Čestitamo od srca našoj Kim na ovom fantastičnom rezultatu! Kim je također pozvana i na […]

Datum: 12.04.2022.

Postavljena izložba ‘Funkcionalna skulptura’

U utorak 12. 4. u foajeu 2. kata Gimnazije Pula učenici 3.e u sklopu izborne nastave Likovne umjetnosti pod vodstvom prof. Nine Šestanović postavili su izložbu pod nazivom ‘Funkcionalna skulptura’. Izložba će biti postavljena do dana škole, 5. 5. 2022.