Menu

Korisne aplikacije
Korisne aplikacije

Potpuno besplatni lektirni naslovi, u različitim formatima za čitanje. Portal E-lektire nastao je u sklopu pilot projekta e-Škole. Želja je učenicima besplatno ponuditi lektire putem novih, digitalnih medija. Sretno s čitanjem!

Office 365 za škole. Svojim AAI@EduHR korisničkim računom prijavite se na Office365 i imajte kompletan Office u web pregledniku (Word, Powerpoint, Excel).

Ilustracija Office365

Aplikacija Sway može se pronaći na Office365 on-line servisu. Odlična je za kreiranje bogatog, internetskog sadržaja. U nekoliko klikova napravite sebi malu web stranicu i podijelite je sa ostalim kolegama.

Sway aplikacija

Ako trebate napraviti plakat, brošuru ili letak, svakako pogledajte Canva alat. S njim možete složiti oku ugodne grafičke materijale koje možete potom tiskati ili u vidu fotografije, digitalno podijeliti s onima kojima treba vaša informacija.

Aplikacija Canva

Mrežni program Bubbl us služi za kreiranje mentalnih mapa. Vrlo jednostavan i praktičan alat za korištenje.

Program Bubbl us

Matematika – Vid Šarić pozvan na državno natjecanje

Autor: Boris Pein


Na županijskom natjecanju iz matematike održanom 29.3. sudjelovalo je 16 učenika Gimnazije Pula koji su ostvarili zavidne rezultate.

Na državno natjecanje pozvan je Vid Šarić s mentoricom prof. Kristinom Opatić.
Želimo im puno uspjeha!

 

  1. razred: Vid Šarić – 1. mjesto, Marin Perković – 2. mjesto, Una Ardalić – 3. mjesto, Filip Učkar – 4. mjesto,
  2. razred: Mate Marjanović – 1. mjesto, Mario Živolić – 2. mjesto, Ilijan Krajinović – 3. mjesto, Jure Cvek – 4. mjesto,
  3. razred: Pavao Turić – 2. mjesto, Martina Licul – 3. mjesto, Ines Dukić – 4. mjesto, Elena Popović – 5. mjesto, Armin Kadrić – 6. mjesto, Patrik Blašković – 7. mjesto,
  4. razred: Andrej Todić – 1. mjesto, Adrian Brajković – 2. mjesto.

Čestitamo učenicima i učenicama te njihovim mentorima.

Klikni i podijeli

Istaknuto

Aplikacija Škola na dlanu služi učenicima i profesorima Gimnazije Pula za brzo primanje informacija (promjene u rasporedu), generiranja suglasnosti itd. Aplikaciju su napravili učenici Gimnazije Pula.