Menu

Korisne aplikacije
Korisne aplikacije

Potpuno besplatni lektirni naslovi, u različitim formatima za čitanje. Portal E-lektire nastao je u sklopu pilot projekta e-Škole. Želja je učenicima besplatno ponuditi lektire putem novih, digitalnih medija. Sretno s čitanjem!

Office 365 za škole. Svojim AAI@EduHR korisničkim računom prijavite se na Office365 i imajte kompletan Office u web pregledniku (Word, Powerpoint, Excel).

Ilustracija Office365

Aplikacija Sway može se pronaći na Office365 on-line servisu. Odlična je za kreiranje bogatog, internetskog sadržaja. U nekoliko klikova napravite sebi malu web stranicu i podijelite je sa ostalim kolegama.

Sway aplikacija

Ako trebate napraviti plakat, brošuru ili letak, svakako pogledajte Canva alat. S njim možete složiti oku ugodne grafičke materijale koje možete potom tiskati ili u vidu fotografije, digitalno podijeliti s onima kojima treba vaša informacija.

Aplikacija Canva

Mrežni program Bubbl us služi za kreiranje mentalnih mapa. Vrlo jednostavan i praktičan alat za korištenje.

Program Bubbl us

Najuspješnije školsko sportsko društvo srednjih škola IŽ je naš „Gimnazijalac“

Datum: 20.03.2023.

Kategorija: Obavijesti


Prema Upravnom odobru Školskog sportskog saveza Istarske županije, Školsko sportsko društvo „Gimnazijalac“ Gimnazija Pula odabrano je za najuspješnije sportsko društvo srednjih škola  u školskoj godini 2021./2022. Prema objavi na Facebook stranici Školskog športskog savez IŽ – Unione sportiva scolastica, biti najbolji u županiji je velika čast a izbor u pojedinim kategorijama nije bio nimalo lak jer je sjajnih rezultata bilo napretek.

Po izboru Upravnog odbora Školskog sportskog saveza Istarske županije za školska sportska društva srednjih škola za najuspješnija iz ove kategorije u školskoj godini 2021./2022. proglašena su:

  1. Školsko sportsko društvo „Gimnazijalac“ Gimnazija Pula
  2. Školsko sportsko društvo „Mate Balota“ Srednja škola Mate Balota Poreč
  3. Školsko sportsko društvo „Srednjoškolac“ Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile Pazin

Za najuspješnije mentore-voditelje za školska sportska društva srednjih škola po izboru Upravnog odbora Školskog sportskog saveza Istarske županije za školsku godinu 2021./2022. proglašeni su:

  1. Đeni Blarežina, prof. Školsko sportsko društvo „Gimnazijalac“ Gimnazija Pula
  2. Marko Simić, prof. Školsko sportsko društvo „Gimnazijalac“ Gimnazija Pula
  3. Miroslav Vranić, prof. Školsko sportsko društvo „Mate Balota“ Srednja škola Mate Balota Poreč

Klikni i podijeli

Istaknuto

Aplikacija Škola na dlanu služi učenicima i profesorima Gimnazije Pula za brzo primanje informacija (promjene u rasporedu), generiranja suglasnosti itd. Aplikaciju su napravili učenici Gimnazije Pula.