Menu

Korisne aplikacije
Korisne aplikacije

Potpuno besplatni lektirni naslovi, u različitim formatima za čitanje. Portal E-lektire nastao je u sklopu pilot projekta e-Škole. Želja je učenicima besplatno ponuditi lektire putem novih, digitalnih medija. Sretno s čitanjem!

Office 365 za škole. Svojim AAI@EduHR korisničkim računom prijavite se na Office365 i imajte kompletan Office u web pregledniku (Word, Powerpoint, Excel).

Ilustracija Office365

Aplikacija Sway može se pronaći na Office365 on-line servisu. Odlična je za kreiranje bogatog, internetskog sadržaja. U nekoliko klikova napravite sebi malu web stranicu i podijelite je sa ostalim kolegama.

Sway aplikacija

Ako trebate napraviti plakat, brošuru ili letak, svakako pogledajte Canva alat. S njim možete složiti oku ugodne grafičke materijale koje možete potom tiskati ili u vidu fotografije, digitalno podijeliti s onima kojima treba vaša informacija.

Aplikacija Canva

Mrežni program Bubbl us služi za kreiranje mentalnih mapa. Vrlo jednostavan i praktičan alat za korištenje.

Program Bubbl us

Odbojkašice Gimnazije Pula druge na Državnom prvenstvo školskih sportskih društava u odbojci

Autor: Marko Simić

Datum: 02.05.2024.

Kategorija: Sport


Od 24. do 26. travnja 2024. u Poreču je održano  Državno prvenstvo školskih sportskih društava u odbojci. Nakon osvojenog prvom mjesta u skupini, naše su odbojkašice u četvrtfinalu dočekale bjelovarske odbojkašice te ih pobijedile  rezultatom 2 : 0. Istim rezultatom pobijedile su i kolegice iz  Gimnazije Tešanj iz Zagreba u polufinalnom susretu. Ipak, u finalu od naših odbojkašica bile su bolje djevojke iz Gimnazije Prelog. Gimnaziju Pula predstavljale su: Eli Županić (3. c), Doria Miletić (4. c), Nina Rojnić (2. e), Nika Topalović (2. e), Hana Šljivo (2. d), Tina Buršić (4. e), Nika Bugarin (2. b), Arnea Pribičević (3. e), Elena Posedel (3. c), Anika Kontošić (2. d), Ema Poropat (3. e), Maya Marie Rojnić (1. e) Našim curama čestitamo na zasluženom osvojenom drugo mjestu. Bravo!

Klikni i podijeli

Istaknuto

Aplikacija Škola na dlanu služi učenicima i profesorima Gimnazije Pula za brzo primanje informacija (promjene u rasporedu), generiranja suglasnosti itd. Aplikaciju su napravili učenici Gimnazije Pula.