Menu

Korisne aplikacije
Korisne aplikacije

Potpuno besplatni lektirni naslovi, u različitim formatima za čitanje. Portal E-lektire nastao je u sklopu pilot projekta e-Škole. Želja je učenicima besplatno ponuditi lektire putem novih, digitalnih medija. Sretno s čitanjem!

Office 365 za škole. Svojim AAI@EduHR korisničkim računom prijavite se na Office365 i imajte kompletan Office u web pregledniku (Word, Powerpoint, Excel).

Ilustracija Office365

Aplikacija Sway može se pronaći na Office365 on-line servisu. Odlična je za kreiranje bogatog, internetskog sadržaja. U nekoliko klikova napravite sebi malu web stranicu i podijelite je sa ostalim kolegama.

Sway aplikacija

Ako trebate napraviti plakat, brošuru ili letak, svakako pogledajte Canva alat. S njim možete složiti oku ugodne grafičke materijale koje možete potom tiskati ili u vidu fotografije, digitalno podijeliti s onima kojima treba vaša informacija.

Aplikacija Canva

Mrežni program Bubbl us služi za kreiranje mentalnih mapa. Vrlo jednostavan i praktičan alat za korištenje.

Program Bubbl us

Odlični rezultati na županijskom natjecanju iz povijesti

Autor: Dejan Zelenak

Datum: 21.03.2024.

Kategorija: Natjecanja, Obavijesti


Dana 18.3. održano je županijsko natjecanje iz povijesti u Osnovnoj školi Vladimira Gortana u Žminju. Svi naši učenici koji su sudjelovali postigli su odlične rezultate, a uskoro očekujemo pozive na državno natjecanje.

Postignuti rezultati:

  1. razred:

Fabio Šada – 2. mjesto

Vedran Jeromela – 3. mjesto

  1. razred:

Neo Joka – 1. mjesto

Ivano Miljević – 3. mjesto

Ljubomir Grgorinić – 3. mjesto

  1. razred:

Marko Levak – 1. mjesto

Ivab Landeka – 5. mjesto

Mentori učenika su profesori Marija Komparić, Matej Kokalj, David Orlović i Dejan Zelenak.

Zahvaljujemo se našim učenicima na uloženom trudu i čestitamo im na postignutim rezultatima!

Klikni i podijeli

Istaknuto

Aplikacija Škola na dlanu služi učenicima i profesorima Gimnazije Pula za brzo primanje informacija (promjene u rasporedu), generiranja suglasnosti itd. Aplikaciju su napravili učenici Gimnazije Pula.