Održano je gradsko natjecanje u košarci
Danas je održano gradsko natjecanje u košarci za dečke. Naši učenici su osvojili prvo mjesto i kvalificirali se na županijsko natjecanje.
Djevojke su igrale prije 2 tjedna i osvojile 2. mjesto, te su se također kvalificirale na županijsko natjecanje.
Sretno na daljnjim utakmicama!
