Održano je gradsko natjecanje u košarci

Danas je održano gradsko natjecanje u košarci za dečke. Naši učenici su osvojili prvo mjesto i kvalificirali se na županijsko natjecanje.

Djevojke su igrale prije 2 tjedna i osvojile 2. mjesto, te su se  također kvalificirale na županijsko natjecanje.

Sretno na daljnjim utakmicama!