Menu

Korisne aplikacije
Korisne aplikacije

Potpuno besplatni lektirni naslovi, u različitim formatima za čitanje. Portal E-lektire nastao je u sklopu pilot projekta e-Škole. Želja je učenicima besplatno ponuditi lektire putem novih, digitalnih medija. Sretno s čitanjem!

Office 365 za škole. Svojim AAI@EduHR korisničkim računom prijavite se na Office365 i imajte kompletan Office u web pregledniku (Word, Powerpoint, Excel).

Ilustracija Office365

Aplikacija Sway može se pronaći na Office365 on-line servisu. Odlična je za kreiranje bogatog, internetskog sadržaja. U nekoliko klikova napravite sebi malu web stranicu i podijelite je sa ostalim kolegama.

Sway aplikacija

Ako trebate napraviti plakat, brošuru ili letak, svakako pogledajte Canva alat. S njim možete složiti oku ugodne grafičke materijale koje možete potom tiskati ili u vidu fotografije, digitalno podijeliti s onima kojima treba vaša informacija.

Aplikacija Canva

Mrežni program Bubbl us služi za kreiranje mentalnih mapa. Vrlo jednostavan i praktičan alat za korištenje.

Program Bubbl us

Održano nulto kolo Kviz lige srednjih škola

Autor: Eva Grujić

Datum: 13.10.2023.

Kategorija: Obavijesti


 

Započela je 2.sezona Kviz lige srednjih škola. Gimnazija Pula prijavila je 15 timova. Kao i uvijek, sve je proteklo u redu, zabavili smo se i podružili. Veselimo se nastavku i želimo što bolji uspjeh našim timovima!

Rezultati nultog kola održanog 12.10.2023.:

 1. Ča ne misliš: 19
 2. BORNICE!!!: 18,1
 3. Autići: 16,5
 4. Mrvice: 15,7
 5. Matematički lavovi: 15,3
 6. Centurijoni: 14,6
 7. M.I.R.: 13,5
 8. Pentagon: 13,1
 9. Oksimoron: 12,7
 10. Plazmodezmije: 12,6
 11. Lovci: 12,1
 12. Drmex: 10,3
 13. Koale: 8,8
 14. The other direction; 7,7
 15. W: 7,3

Profesori proktori: Eva Grujić, Sanja Vlačić i Ivan Popčević

Atmosfera kroz fotografije:

Klikni i podijeli

Istaknuto

Aplikacija Škola na dlanu služi učenicima i profesorima Gimnazije Pula za brzo primanje informacija (promjene u rasporedu), generiranja suglasnosti itd. Aplikaciju su napravili učenici Gimnazije Pula.