Menu

Korisne aplikacije
Korisne aplikacije

Potpuno besplatni lektirni naslovi, u različitim formatima za čitanje. Portal E-lektire nastao je u sklopu pilot projekta e-Škole. Želja je učenicima besplatno ponuditi lektire putem novih, digitalnih medija. Sretno s čitanjem!

Office 365 za škole. Svojim AAI@EduHR korisničkim računom prijavite se na Office365 i imajte kompletan Office u web pregledniku (Word, Powerpoint, Excel).

Ilustracija Office365

Aplikacija Sway može se pronaći na Office365 on-line servisu. Odlična je za kreiranje bogatog, internetskog sadržaja. U nekoliko klikova napravite sebi malu web stranicu i podijelite je sa ostalim kolegama.

Sway aplikacija

Ako trebate napraviti plakat, brošuru ili letak, svakako pogledajte Canva alat. S njim možete složiti oku ugodne grafičke materijale koje možete potom tiskati ili u vidu fotografije, digitalno podijeliti s onima kojima treba vaša informacija.

Aplikacija Canva

Mrežni program Bubbl us služi za kreiranje mentalnih mapa. Vrlo jednostavan i praktičan alat za korištenje.

Program Bubbl us

Održano županijsko natjecanje u badmintonu

Datum: 17.11.2022.

Kategorija: Obavijesti, Sport


Županijsko natjecanje u badmintonu održano je 10. 11. 2022. Gimnaziju Pula predstavljale su ekipe mladića i djevojaka.
Mladići : MAURO ORBANIĆ, LUKA VUKELIĆ, STEFANO PUTIGNA, LEON KAPELOTO.
Djevojke : KATJA KOLIĆ, LUCIJA PODUJE, LEONA ANDAČIĆ, ANDREA LUKIĆ, ELIZAVETA BULAVINA.
Mladići su osvojili 2. mjesto. Djevojke su osvojile 1. mjesto i idu na državno natjecanje.

Kako je to sve izgledalo pogledajte u nastavku.

Klikni i podijeli

Istaknuto

Aplikacija Škola na dlanu služi učenicima i profesorima Gimnazije Pula za brzo primanje informacija (promjene u rasporedu), generiranja suglasnosti itd. Aplikaciju su napravili učenici Gimnazije Pula.