Novosti o državnoj maturi: https://www.gimnazijapula.hr/drzavna-matura/ | Upute za virtualnu nastavu: Link na upute

Online usluga Pitaj knjižničara

Ovom uslugom na raspolaganju smo svim korisnicima knjižnice. Ako vas zanima pretraživanje literature prema određenoj temi za potrebe nastave, pisanje referata, osmišljavanje plakata i ostalih školskih zadataka, postavite nam upit i pošaljite ga e-mailom.

Uslugom Pitajte knjižničara omogućavamo komunikaciju korisnika i knjižničara u rješavanju informacijskih upita s ciljem još bolje knjižnične podrške odgoju i obrazovanju učenika naše škole.

Na raspolaganju smo i učenicima koji žele kvalitetno iskoristiti slobodno vrijeme kao i nastavnicima kojima treba pomoć u organiziranju nastave.

Usluga je dostupna tijekom cijele nastavne godine, a odgovor ćete dobiti u što kraćem roku.

• Email: knjiznica@gimnazija-pula.skole.hr
  • Školska knjižničarka: Ivana Petrinić, prof. i mag. bibl. (ivana.petrinic@skole.hr)