Menu

Korisne aplikacije
Korisne aplikacije

Potpuno besplatni lektirni naslovi, u različitim formatima za čitanje. Portal E-lektire nastao je u sklopu pilot projekta e-Škole. Želja je učenicima besplatno ponuditi lektire putem novih, digitalnih medija. Sretno s čitanjem!

Office 365 za škole. Svojim AAI@EduHR korisničkim računom prijavite se na Office365 i imajte kompletan Office u web pregledniku (Word, Powerpoint, Excel).

Ilustracija Office365

Aplikacija Sway može se pronaći na Office365 on-line servisu. Odlična je za kreiranje bogatog, internetskog sadržaja. U nekoliko klikova napravite sebi malu web stranicu i podijelite je sa ostalim kolegama.

Sway aplikacija

Ako trebate napraviti plakat, brošuru ili letak, svakako pogledajte Canva alat. S njim možete složiti oku ugodne grafičke materijale koje možete potom tiskati ili u vidu fotografije, digitalno podijeliti s onima kojima treba vaša informacija.

Aplikacija Canva

Mrežni program Bubbl us služi za kreiranje mentalnih mapa. Vrlo jednostavan i praktičan alat za korištenje.

Program Bubbl us

Prijenos uživo Državnog natjecanja u krosu

Datum: 26.11.2021.

Kategorija: Natjecanja, Obavijesti


Državno prvenstvo ŠSD-a Republike Hrvatske u krosu, u kojem sudjeluju učenici Gimnazije Pula s profesoricom Đeni Blarežina, prenositi će se uživo uz pomoć kamera i dronova na Vimeo kanalu Studija Arene.

Hrvatski školski sportski savez osigurao je livestream cijelog natjecanja koji će
pratiti put naših sportaša. Pozivamo vas da se priključite na prijenos uživo od 09:00 sati
na sljedećoj poveznici:

KROS (26.11.), utrke – https://vimeo.com/647649409

U 11:00 sati trče Lucija Višković, Lara Tomić, Ivana Gregorović.
U 11:30 sati trče Niko Matas, Niko Hošnjak, Matej Božac.

VREMENIK
08:45 – 09:00 | Svečano otvaranje
09:00 – 12:30 | Natjecanje u svakoj konkurenciji i podjela medalja

Pružimo im zajedno virtualnu podršku na ovom državnom prvenstvu!

Klikni i podijeli

Istaknuto

Aplikacija Škola na dlanu služi učenicima i profesorima Gimnazije Pula za brzo primanje informacija (promjene u rasporedu), generiranja suglasnosti itd. Aplikaciju su napravili učenici Gimnazije Pula.