Menu

Korisne aplikacije
Korisne aplikacije

Potpuno besplatni lektirni naslovi, u različitim formatima za čitanje. Portal E-lektire nastao je u sklopu pilot projekta e-Škole. Želja je učenicima besplatno ponuditi lektire putem novih, digitalnih medija. Sretno s čitanjem!

Office 365 za škole. Svojim AAI@EduHR korisničkim računom prijavite se na Office365 i imajte kompletan Office u web pregledniku (Word, Powerpoint, Excel).

Ilustracija Office365

Aplikacija Sway može se pronaći na Office365 on-line servisu. Odlična je za kreiranje bogatog, internetskog sadržaja. U nekoliko klikova napravite sebi malu web stranicu i podijelite je sa ostalim kolegama.

Sway aplikacija

Ako trebate napraviti plakat, brošuru ili letak, svakako pogledajte Canva alat. S njim možete složiti oku ugodne grafičke materijale koje možete potom tiskati ili u vidu fotografije, digitalno podijeliti s onima kojima treba vaša informacija.

Aplikacija Canva

Mrežni program Bubbl us služi za kreiranje mentalnih mapa. Vrlo jednostavan i praktičan alat za korištenje.

Program Bubbl us

Prva mjesta na županijskom iz Povijesti i Geografije

Datum: 22.10.2020.

Kategorija: Obavijesti


Županijsko natjecanje iz Geografije održano je 24. rujna 2020. Sudjelovala je učenica Anja Bakić (3.g) (mentor Ljiljana Milin) – osvojila je 1. mjesto u kategoriji 2 razreda.

Na Županijskom natjecanju iz Povijesti održanom 22. rujna naši učenici ostvarili su sljedeći uspjeh:

  • 1. razredi: Nino Perković (mentor Alen Tafra) osvojio je 2. mjesto
  • 2. razredi: Matija Benčik 4. mjesto i Dino Lovrić 6. mjesto
    (mentorica Marija Komparić)
  • 3. razredi: Gregor Flego 3. mjesto i Edgar Matošević 5. mjesto
    (mentor Željko Šek)

Nino Perković (2. g razred) pozvan je na Državno natjecanje iz Povijesti, koje će se održati 16. i 17. studenoga 2020.

Klikni i podijeli

Istaknuto

Aplikacija Škola na dlanu služi učenicima i profesorima Gimnazije Pula za brzo primanje informacija (promjene u rasporedu), generiranja suglasnosti itd. Aplikaciju su napravili učenici Gimnazije Pula.