Menu

Korisne aplikacije
Korisne aplikacije

Potpuno besplatni lektirni naslovi, u različitim formatima za čitanje. Portal E-lektire nastao je u sklopu pilot projekta e-Škole. Želja je učenicima besplatno ponuditi lektire putem novih, digitalnih medija. Sretno s čitanjem!

Office 365 za škole. Svojim AAI@EduHR korisničkim računom prijavite se na Office365 i imajte kompletan Office u web pregledniku (Word, Powerpoint, Excel).

Ilustracija Office365

Aplikacija Sway može se pronaći na Office365 on-line servisu. Odlična je za kreiranje bogatog, internetskog sadržaja. U nekoliko klikova napravite sebi malu web stranicu i podijelite je sa ostalim kolegama.

Sway aplikacija

Ako trebate napraviti plakat, brošuru ili letak, svakako pogledajte Canva alat. S njim možete složiti oku ugodne grafičke materijale koje možete potom tiskati ili u vidu fotografije, digitalno podijeliti s onima kojima treba vaša informacija.

Aplikacija Canva

Mrežni program Bubbl us služi za kreiranje mentalnih mapa. Vrlo jednostavan i praktičan alat za korištenje.

Program Bubbl us

Rezultati županijskog Natjecanja iz biologije

Datum: 01.03.2024.

Kategorija: Natjecanja, Obavijesti


Jučer je u Medicinskoj školi u Puli održano županijsko Natjecanje iz biologije. Naši najbolji i svestrani učenici koji pokazuju izraziti interes u prirodoslovno-matematičkom području ostvarili su sljedeće rezultate:
4. razred: Luka Puzjak 4. d (1. mjesto), Nikolina Despić 4. b (4. mjesto), Marko Pereša 4. b (6. mjesto), Jan Komadina 4. g (7. mjesto)
3. razred: Nikola Dujmović 3. g (1. mjesto), Ana Rabar 3. g (3. mjesto), Ivan Šeb 3. g (4. mjesto), Mirna Rajlić 3. g (8. mjesto)
2. razred: Lucian Lozić 2. d (5. mjesto)

Učenici koji su ostvarili najbolji rezultat imaju vrlo visok postotak riješenosti ispita te veliku šansu za državnu razinu, samo se čeka službena potvrda Državnog povjerenstva.

Čestitke učenicima!

Klikni i podijeli

Istaknuto

Aplikacija Škola na dlanu služi učenicima i profesorima Gimnazije Pula za brzo primanje informacija (promjene u rasporedu), generiranja suglasnosti itd. Aplikaciju su napravili učenici Gimnazije Pula.