Menu

Korisne aplikacije
Korisne aplikacije

Potpuno besplatni lektirni naslovi, u različitim formatima za čitanje. Portal E-lektire nastao je u sklopu pilot projekta e-Škole. Želja je učenicima besplatno ponuditi lektire putem novih, digitalnih medija. Sretno s čitanjem!

Office 365 za škole. Svojim AAI@EduHR korisničkim računom prijavite se na Office365 i imajte kompletan Office u web pregledniku (Word, Powerpoint, Excel).

Ilustracija Office365

Aplikacija Sway može se pronaći na Office365 on-line servisu. Odlična je za kreiranje bogatog, internetskog sadržaja. U nekoliko klikova napravite sebi malu web stranicu i podijelite je sa ostalim kolegama.

Sway aplikacija

Ako trebate napraviti plakat, brošuru ili letak, svakako pogledajte Canva alat. S njim možete složiti oku ugodne grafičke materijale koje možete potom tiskati ili u vidu fotografije, digitalno podijeliti s onima kojima treba vaša informacija.

Aplikacija Canva

Mrežni program Bubbl us služi za kreiranje mentalnih mapa. Vrlo jednostavan i praktičan alat za korištenje.

Program Bubbl us

Sudoku natjecanje 2022.

Datum: 23.12.2022.

Kategorija: Obavijesti


Natjecanje u rješavanju SUDOKU zadataka je završeno uspjehom naših učenika. Na školskom
natjecanju je sudjelovalo 28 učenika da bi se na regionalno natjecanje plasirali Marin Perković, Vice
Kunjašić, Maria Burić i Bartol Pekica. Oni su pojedinačno u regiji Rijeka ostvarili odličan rezultat.
Bartol je zauzeo drugo mjesto, Marin treće mjesto, Vice je bio sedmi, a Maria jedanaesta u ukupnom
poretku. Zajedno su bili najbolja ekipa cijele regije. Time su zaslužili prolaz na državno natjecanje koje
se odvijalo u Vodicama 9. i 10.12.2022. Između 40 natjecatelja, u pojedinačnom poretku Bartol je
zauzeo 15. mjesto, Marin 21. mjesto., Vice je 27. u poretku, a Maria je na 29. mjestu. U natjecanju
ekipa su osvojili treće mjesto.

Klikni i podijeli

Istaknuto

Aplikacija Škola na dlanu služi učenicima i profesorima Gimnazije Pula za brzo primanje informacija (promjene u rasporedu), generiranja suglasnosti itd. Aplikaciju su napravili učenici Gimnazije Pula.