Menu

Korisne aplikacije
Korisne aplikacije

Potpuno besplatni lektirni naslovi, u različitim formatima za čitanje. Portal E-lektire nastao je u sklopu pilot projekta e-Škole. Želja je učenicima besplatno ponuditi lektire putem novih, digitalnih medija. Sretno s čitanjem!

Office 365 za škole. Svojim AAI@EduHR korisničkim računom prijavite se na Office365 i imajte kompletan Office u web pregledniku (Word, Powerpoint, Excel).

Ilustracija Office365

Aplikacija Sway može se pronaći na Office365 on-line servisu. Odlična je za kreiranje bogatog, internetskog sadržaja. U nekoliko klikova napravite sebi malu web stranicu i podijelite je sa ostalim kolegama.

Sway aplikacija

Ako trebate napraviti plakat, brošuru ili letak, svakako pogledajte Canva alat. S njim možete složiti oku ugodne grafičke materijale koje možete potom tiskati ili u vidu fotografije, digitalno podijeliti s onima kojima treba vaša informacija.

Aplikacija Canva

Mrežni program Bubbl us služi za kreiranje mentalnih mapa. Vrlo jednostavan i praktičan alat za korištenje.

Program Bubbl us

Sva prva tri mjesta u svim razredima na Županijskom iz matematike

Autor: Boris Pein


Na održanom, županijskom natjecanju iz matematike u Pazinu natjecalo se 19 učenika Gimnazije Pula. U A kategoriji (matematičke gimnazije) naši učenici osvojili su prva tri mjesta u svim razredima:

  • 1.r Mate Marjanović, Mario Živolić, Vito Gamulin
  • 2.r Armin Kadrić, Martina Licul, Ines Dukić
  • 3.r Andrej Todić, Adrian Brajković, Oskar Marić
  • 4.r Luka Buršić, Antonio Močinić, Arijan Vidulin.

U B kategoriji Loren Čekada (1. razred) osvojio je prvo, a Alex Matika (2. razred) drugo mjesto.

Mentori naših učenika bili su profesori Fatima Ferizović Vujović, Kristina Opatić, Mirna Bastijanić i Boris Pein.

Čestitke učenicima i mentorima na uspjehu.

Klikni i podijeli

Istaknuto

Aplikacija Škola na dlanu služi učenicima i profesorima Gimnazije Pula za brzo primanje informacija (promjene u rasporedu), generiranja suglasnosti itd. Aplikaciju su napravili učenici Gimnazije Pula.