Učenica Kim Radešić nagrađena još jednim Oskarom znanja
Učenica Gimnazije Pula, naša sada već bivša maturantica i učenica generacije 2024./2025., a danas studentica Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Kim Radešić, nagrađena je još jednim Oskarom znanja.
Ovo prestižno priznanje dodijeljeno joj je u kategoriji međunarodnih natjecanja za izniman uspjeh ostvaren na 57. Međunarodnoj kemijskoj olimpijadi (57th International Chemistry Olympiad – IChO), održanoj u Dubaiju od 5. do 14. lipnja 2025. godine.
Kim je svojim znanjem, predanim radom i izvrsnim rezultatima još jednom potvrdila status jedne od najuspješnijih učenica naše škole te na najbolji način predstavila Gimnaziju Pula i Republiku Hrvatsku na međunarodnoj razini.
Čestitamo Kim na ovom iznimnom uspjehu i želimo joj puno sreće i uspjeha u daljnjem školovanju i budućoj znanstvenoj karijeri!