Valentinovo u Gimnaziji Pula

I ove je godine Volonterski klub Gimnazije Pula, zajedno s učenicima fakultativne nastave kod prof. Nine Šestanović (Crtanje, oblikovanje i dizajn) uspješno uredio školske hodnike na temu ‘Valentinovo i maskenbal’. Time se prigodno obilježio Dan zaljubljenih. Kao i svake godine i ove su učenici dijelili pisma prijateljstva i ljubavi drugim kolegama. Pisma se se prikupljala u posebnoj kutiji na ulazu u školu. Posebne zahvale učenicima Ericu Geloniju i Matei Cetini te svima koji su sudjelovali u uređenju škole i u obilježavanju ovih veselih dana! Uživajte u fotkama!