Menu

Korisne aplikacije
Korisne aplikacije

Potpuno besplatni lektirni naslovi, u različitim formatima za čitanje. Portal E-lektire nastao je u sklopu pilot projekta e-Škole. Želja je učenicima besplatno ponuditi lektire putem novih, digitalnih medija. Sretno s čitanjem!

Office 365 za škole. Svojim AAI@EduHR korisničkim računom prijavite se na Office365 i imajte kompletan Office u web pregledniku (Word, Powerpoint, Excel).

Ilustracija Office365

Aplikacija Sway može se pronaći na Office365 on-line servisu. Odlična je za kreiranje bogatog, internetskog sadržaja. U nekoliko klikova napravite sebi malu web stranicu i podijelite je sa ostalim kolegama.

Sway aplikacija

Ako trebate napraviti plakat, brošuru ili letak, svakako pogledajte Canva alat. S njim možete složiti oku ugodne grafičke materijale koje možete potom tiskati ili u vidu fotografije, digitalno podijeliti s onima kojima treba vaša informacija.

Aplikacija Canva

Mrežni program Bubbl us služi za kreiranje mentalnih mapa. Vrlo jednostavan i praktičan alat za korištenje.

Program Bubbl us

Zabavite se i podržite FlipBit ekipu!

Autor: Eva Grujić

Datum: 17.06.2024.

Kategorija: Informatika, Obavijesti


FlipBit ekipa osmislila je potražnju za qr kodovima u okolici škole, sa svrhom prikupljanja sredstava za fundraising zadatak koji moraju odraditi u sklopu RobotIK natjecanja.
Natjecanje će se održati u četvrtak, 7.sat. Trajat će jedan školski sat.
Po razredu može sudjelovati jedan tim od 4 učenika. Kotizacija je 8 eura po timu.
Nagrade za prva tri tima su vrijedne(sponzori: Asterix, Jupiter, kino Valli).
Detalje natjecanja dobit ćete na licu mjesta, ispred škole!
Prijave: qr code u objavi i kod kabineta informatike, razrednicima, prof. Grujić ili Vojinović, članovima FlipBita!
Zadnji rok za prijavu: srijeda, 12.30
Vidimo se i nadamo se da ćete ih podržati!

Klikni i podijeli

Istaknuto

Aplikacija Škola na dlanu služi učenicima i profesorima Gimnazije Pula za brzo primanje informacija (promjene u rasporedu), generiranja suglasnosti itd. Aplikaciju su napravili učenici Gimnazije Pula.