Županijsko natjecanje u šahu

9.11. u Poreču je održano županijsko natjecanje u šahu za srednje škole. Naši učenici su osvojili prvo mjesto u muškoj i ženskoj konkurenciji. Čestitamo svim našim učenicima koji su sudjelovali!

Muška ekipa:
Ivo Pahljina
Dino Lovrić
Janko Soklić
Matija Jurman Kovačić

Ženska ekipa:
Lara Nikolić
Ana Dominiković
Saša Krajnović
Elena Kleva