Županijsko natjecanje u šahu
9.11. u Poreču je održano županijsko natjecanje u šahu za srednje škole. Naši učenici su osvojili prvo mjesto u muškoj i ženskoj konkurenciji. Čestitamo svim našim učenicima koji su sudjelovali!
Muška ekipa:
Ivo Pahljina
Dino Lovrić
Janko Soklić
Matija Jurman Kovačić
Ženska ekipa:
Lara Nikolić
Ana Dominiković
Saša Krajnović
Elena Kleva
