Radno vrijeme Škole za stranke, do 21. kolovoza, od 9 do 11 h.
Učenički servis svaki dan od 12 do 15 h ili sve elektronskim putem. Više na linku: https://www.gimnazijapula.hr/ucenicki-servis/

Pretraživanje po datumu: 11.07.2020.

Datum: 11.07.2020.

Kategorija: Državna matura, Obavijesti

OBAVIJEST MATURANTIMA

Po preporuci Ncvvo-a prigovori na rezultate DM odradit će se online, a ne u školi. Molim sve maturante koji budu željeli uložiti prigovor da mi se jave preko Teamsa jer će morati popuniti obrazac prigovora. Obrazac ću svakom maturantu objaviti u Teamsu. Možete me kontaktirati i na 091 5330926. Prigovori se ulažu nakon objave rezultata […]

Datum: 11.07.2020.

Uspješna online edukacija Arheološkog muzeja Istre

Edukacijski odjel Arheološkog muzeja Istre pripremio je nekoliko različitih aktivnosti za publiku, a dio tih aktivnosti odnosio se na škole. U edukaciju za srednje škole bilo je uključeno sedam razreda naše Škole.