Važno

Od 18. siječnja 2021. godine nastava će se odvijati prema MODELU C nastava na daljinu (on-line). Od 11. do 29. siječnja 2021. godine radimo sa strankama od 8 do 12 h, a sve upite slobodno šaljite na mail gimnazija@gimnazija-pula.skole.hr

Pretraživanje po datumu: 11.07.2020.

Datum: 11.07.2020.

Kategorija: Državna matura, Obavijesti

OBAVIJEST MATURANTIMA

Po preporuci Ncvvo-a prigovori na rezultate DM odradit će se online, a ne u školi. Molim sve maturante koji budu željeli uložiti prigovor da mi se jave preko Teamsa jer će morati popuniti obrazac prigovora. Obrazac ću svakom maturantu objaviti u Teamsu. Možete me kontaktirati i na 091 5330926. Prigovori se ulažu nakon objave rezultata […]

Datum: 11.07.2020.

Uspješna online edukacija Arheološkog muzeja Istre

Edukacijski odjel Arheološkog muzeja Istre pripremio je nekoliko različitih aktivnosti za publiku, a dio tih aktivnosti odnosio se na škole. U edukaciju za srednje škole bilo je uključeno sedam razreda naše Škole.