Od 18. siječnja 2021. godine nastava će se odvijati prema MODELU C nastava na daljinu (on-line). Od 11. do 29. siječnja 2021. godine radimo sa strankama od 8 do 12 h, a sve upite slobodno šaljite na mail gimnazija@gimnazija-pula.skole.hr

Pretraživanje po datumu: 29.12.2020.

Datum: 29.12.2020.

Akcija Gimnazije Pula – za Petrinju

Sutra od 9 do podne, ispred Gimnazije, Vijeće učenika, Klub volontera i tim Crvenog križa naše škole skupljat će vodu i higijenske potrepštine pa ćemo odnijeti u Crveni križ. Pozivamo roditelje, prijatelje te bivše i sadašnje učenike da se priključite akciji. Hvala svima na velikom srcu!

Datum: 29.12.2020.

Budimo solidarni

Pozivamo vas na solidarnu akciju i pomoć nesretnoj Petrinji. Prema naputcima Crvenog križa, (https://www.hck.hr/novosti/upute-za-donacije-i-pomoc-pogodjenima-potresom-u-petrinji-i-sisku/10649) donirati novčana sredstva za pomoć osobama pogođenim potresom u Petrinji i Sisku možete na sljedeći račun: Banka: Privredna banka Zagreb d.d. IBAN: HR6923400091511555516 Poziv na broj: 770 Za uplate iz inozemstva – SWIFT CODE: PBZGHR2X Možete uplatiti i mobilnim bankarstvom putem barkoda: Donacije materijalne humanitarne […]