Pretraživanje po datumu: 21.02.2021.

Datum: 21.02.2021.

Kategorija: Obavijesti, Zadruga

Gimnazijski kreativci uskoro pokreću projekt Art&Eko zona

U školskom podrumu, budućoj kreativnoj zoni Gimnazije, učenice i učenici Likovne grupe (Marika de Gravisi, Katarina Špehar, Mariana Jurica, Elena Kiss), Foto grupe (Lea Buršić i Lena Ušić) i Glazbene grupe (Luka Rovis, Gabriel Radović, Zvonimir Višić) sudjelovali su u produkciji novog promo videa u kojem će se predstaviti rad Učeničke zadruge i općenito Glazbene, […]