Obavijest

Škola je otvorena od 7.30 do 15.30h. Rad administracije od 8.00 do 14.30h s pauzom od 10.30 do 11.00h.

Pretraživanje po datumu: 02.06.2021.

Datum: 02.06.2021.

Kategorija: Uncategorized

OBAVIJEST ZA MATURANTE- Dolasci na ispite DM

Maturante molimo da se drže sljedećih uputa za dolazak na velike ispite: 4.06. Engleski jezik – A razina 21.06. Hrvatski jezik Test – A razina 24.06. Hrvatski jezik Esej – A razina 28.06. Matematika A razina 29.06. Matematika B razina   – maturanti čija prezimena počinju s A-M ulazit će na glavni ulaz škole – […]

Datum: 02.06.2021.

Kategorija: Natjecanja, Obavijesti

Mihael Modrušan ostvario odličan rezultat na državnom natjecanju iz geografije

Državno natjecanje iz geografije održano je 3. i 4. svibnja 2021. u matičnim školama učenika. Naš Mihael Modrušan (1.d) osvojio je odlično 9. mjesto. Čestitamo od srca!