Škola je za stranke otvorena od 8 do 12 sati.

Pretraživanje po datumu: 07.07.2021.

Datum: 07.07.2021.

Kategorija: Eko, Obavijesti

Chill u vrtu

Pozivamo naše učenike i građane  na druženje u društveni vrt 9.07. u 18h  u svrhu promoviranja urbanog vrtlarenja uz Dj-a i donesenu  svoju hranu i piće  na Gregovici pored Harvey normana. https://fb.me/e/D0sEDrLV Jučer 6.07. smo uredili, očistili, poplijevili prostor ispred alatnice gdje će biti razglas i DJ pult. Tamo ćemo posložiti palete -kao mjesta za sjedenje. […]