Pretraživanje po datumu: 01.04.2022.

Datum: 01.04.2022.

Noć geografije (GeoNight) 2022. u Gimnaziji Pula – “Europa u našoj školi”

Cilj manifestacije Noć geografije (GeoNight) je popularizacija geografije kao znanosti, a s obzirom na to da se radi o interdisciplinarnom području različite discipline njezina proučavanja susrećemo se u svakodnevnom životu.

Datum: 01.04.2022.

Pravo u svakodnevici

Učenici Nika Ban, Ana Tanasković iz 1d i  Bartol Čatić,  Paolo Krajcar iz 1c sudjelovali su 31. 03. 2022. godine u prvoj u nizu Fokus grupa na projektu Pravo u svakodnevici –Law in Everyday Life, financiranog sredstvima Erasmus+ programa.