Pretraživanje po datumu: 05.04.2022.

Lidrano smotra i Natjecanje iz hrvatskoga jezika 2022.

Ožujak je bio uspješan mjesec za učenike naše škole, posebno za zaljubljenike hrvatskoga jezika, pisane i govorene riječi. U organizaciji Osnovne škole Tone Peruška u Circolu je 16. ožujka 2022. održana županijska razina smotre LiDraNo. Županijska smotra literarnog, dramskog i novinarskog stvaralaštva za osnovne i srednje škole održana je onako kako je održavana godinama, u […]

Autor: Meri Šimunov

Datum: 05.04.2022.

Kategorija: Natjecanja, Obavijesti, Sport

Ženska futsal ekipa Gimnazije Pula osvojila četvrto mjesto na državnom prvenstvu

Futsal ekipa Gimnazije Pula nakon zahtjevnog natjecanja na državnom prvenstvu u konkurenciji 24 ekipe iz cijele Hrvatske osvojila je 4.mjesto. Za ekipu su nastupile Kolić, Škare, Crljenko, Tomić, Ban, Šverko, Vitasović, Cetina, Ružić, Zupanić (Lorencin). Voditelj ekipe je profesor Dražen Lugarić. Čestitamo našim djevojkama na odličnom uspjehu!