Pretraživanje po datumu: 02.05.2022.

Datum: 02.05.2022.

Kategorija: Matematika, Obavijesti

Gimnazija Pula na Festivalu znanosti

Prvi dan Festivala znanosti Gimnazija Pula počeo je prezentacijom “Kvadratna funkcija u svakodnevnom životu”.

Datum: 02.05.2022.

Državni LiDraNo 2022.

Državni LiDraNo za srednje škole održan je od 27. do 29. travnja 2022. u Vodicama. Smotru je za učenike i njihove mentore organizirala Agencija za odgoj i obrazovanje promičući tako već 31 godinu hrvatsku riječ u dramsko-scenskom, literarnom i novinarskom stvaralaštvu.

Autor: Meri Šimunov