Pretraživanje po datumu: 25.10.2022.

Datum: 25.10.2022.

PUTEVIMA GLAGOLJAŠA 2022.

Stručni izlet na otok Krk dio je plana i programa nastave hrvatskoga jezika. Na izlet su 21. listopada 2022. išli razredi: 2. c, 2. e, 2. g, 3. b i 3. c. U pratnji su bili prof. E. Pavlović, T. Černeka, M. Simić, I. Popčević i M. Šimunov, njihovi razrednici i prof. hrvatskoga jezika.

Autor: Meri Šimunov

Creating new artistic perspectives with STEM trainings

Učenici Dora Peruško (3.a), Katarina Špehar (4.c) , Lena Šterpin (3.d), Ines Radoslav (2.a), Stefano Putigna (3.a) i Eric Geloni (4.d) zajedno sa profesoricama Mateom Hervat Dobrila i Ninom Šestanović proveli su predivnih 7 dana na putovanju po Kalabriji.