Pretraživanje po datumu: 08.11.2023.

Datum: 08.11.2023.

28. Smotra Sveučilišta u Zagrebu

Maturanti Gimnazije Pula i ove će godine prisustvovati Smotri Sveučilišta u Zagrebu koja će se održati u petak 10. 11. 2023. godine. Također, posjetit će i ovogodišnji Interliber koji se tradicionalno održava na Zagrebačkom Velesajmu.

Datum: 08.11.2023.

Velikani u školskim klupama

Ovih su dana na zidovima učionica pulske gimnazije osvanule vizualno zanimljive i atraktivne umjetničke infografike edukativnog karaktera koje za cilj imaju učenicima približiti živote i djela velikana koji potječu iz njihova zavičaja ili su nekim dijelom svojeg života bili vezani uz isti, a ostavili su traga na razvoj kulturne i znanstvene misli.